| Zipon300 a întrebat:

Hey salutare, joc minecraft,toti stiti jocul acesta si puteti sa imi sugerati niste moduri de incepator? Am vazut ca unii au un mod in care pe dreapta sunt aratate diferite iteme, blocuri si cand apasa pe el ii arata cum se crafteaza imi puteti spune cum se numeste?
Cine stie, si care a inte; les ce am spus laughing ii dau funda happy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il asculta pe AlexxBoss13!
Mod-ul acela se numeste Not Enough Items!
Ce a zis el e altceva! Too many items nu iti arata cum se crafteaza itemele! Si optine este un mod care face minecraft-ul sa mearga mai bine! Cu optifine poti sa dai si zoom!

| Zipon300 explică (pentru anonim_4396):

Prin ce se da zoom si poti sa bagi si alte moduri la el gen Zan's minimap?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zipon300):

Ca sa dai Zoom trebuie sa apesi pe CTRL!
Si da, se pot baga alte moduri! Iti mai recomand urmatoarele moduri : Inventory Tweaks, Better Furnace, Treecapitator sau Timber mod!

| Zipon300 explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy

4 răspunsuri:
| AlexxBoss13 a răspuns:

Iti recoman un mod dragut se cheam optifine daca vrei til dau eu ma contactezi la adresa de skype alex.alex4432 ala de care zici tu se cheam too many items...happy