| FanMovie a întrebat:

Hey TPU.Am o nelămurire... cum poți da răpunsuri video pe youtube? Adică am un video, dar vreau să-l dau ca răpuns video la alt videoclip. Cum se procedează?
Fundiță... LOL;-))

Mulțumesc anticipat :* :Xwinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la videoul tau si da click sub player pe -> Distribuiti ->Cod de incorporat -> copiaza scriptul acela (cu albastru) si apoi ii dai lipire in raspunsul tau.
Succes!

| FanMovie explică (pentru neluL):

Am încercat, dar îmi dă eroare. Dar acum am văzut că trebuie să dau click acolo unde se postează comentarii, iar lângă POSTAȚI scrie cu albastru: Creați un răspuns video. A fost mai ușor, dar mulțumesc oricumwinking

| neluL a răspuns (pentru FanMovie):

Am facut si pentru varianta asta un print screen pentru cine este interesat -> YOUTUBE - Cum dai raspunsuri video? Da click pe RASPUNDETI la acest videoclip (in dreptul poze-i tale sub player ) apoi mai jos scrie cu albastru -> Creaţi un răspuns video -> selecteaza videoclipul -> click pe Utilizati videoclipul selectat. Vezi foto: http://i.imgur.com/IUlj2.jpg

| FanMovie explică (pentru neluL):

Mersiwinking

| neluL a răspuns (pentru FanMovie):

Cu placere! bye, bye wave