| Giaaa_6534 a întrebat:

am o problema cu tot ce inseamna clipuri. Incerc sa vad un clip pe youtube, merge 11 secunde apoi se opreste brusc. Nu-i de la net, pe laptop totul e ok dar cand vine vorba de pc. Help, please big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar de incarcat se incarca?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Giaaa_6534 explică (pentru neluL):

Se incarca, doar ca se blocheaza dupa 10 secunde. Daca dau click si schimb minutul clipului face la fel

| neluL a răspuns (pentru Giaaa_6534):

Ce spatiu ai liber in partitia C? (partitia cu windows-ul)
Ce browser folosesti?

| TheDarkStar a răspuns:

Poate fi faptul ca ai 2 flashplayeruri instalate in pc.
Daca ai google chrome, acesta are deja un flashplayer in el.