| cosminel0072 a întrebat:

mi-am luat un laptop de curand si am o mica problema. Am Intel My WiFi utility si ca sa prind WiFi trebuie sa ii dau enable. Totul merge bine si frumos, dar se opreste cateodata din senin. Stie cineva cum sa opresc acest laptop in a-si face de cap? Multumesc anticipat and Please Help!

2 răspunsuri:
| samsung2550 a răspuns:

Pai tu cand folosesti aplicatia WiFi cum ar fi tragi net dintr-o retea si acea retea daca este oprita se opreste si netul tauhappy

| cosminel0072 explică (pentru samsung2550):

Ne aceasta e problema deoarece stau in chirie si am acces la internet prin wireless. Doar ca leptomul meu isi opreste receptorul de wireless cred sau ceva de genul.