| Andra_Olariu_1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu youtube-ul. De azi ma chinui sa ma uit la clipuri pe youtube si nu merge. Pe orice clip as da ori porneste si nu merge e negru ecranu si minutu ramane in continuu 00.00 ori merge 4 sau 9 secunde si se opreste si nu merge nici cum.
Va rog sa ma ajutati sunt disperata! crying((( Ma plictisesc groaznic fara. Mentionez ca am W8 si net de la ClickNet. Dau o funda mare de tot pentru orice ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Neata! downloadeaza google chrome :* daca nici asa nu merge cautama pe mess seargs_one si iti voi dai mai multe sugestii succes poate merge cu chrome deoarece el isi ia singur adope flash player :*

| Andra_Olariu_1997 explică (pentru Geniuss):

Am google chrome, dar nimic. L-am dezinstalat si instalat inapoi, am incercat alte browsere dar tot nimic. sad