| Snjshxhxhdud a întrebat:

am o problema la pc când îl deschid îmi scrie no signal detected și se face beculetul galben și înainte îmi scria la fel dar mergea mi s-a m ai întâmplat problema asta și după un interval de timp merge perfect normal iar după alt interval de timp iar revenea problema țin sa menționez ca nu se aude vre un bipait. Ce are?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil e placa video defecta.

| Snjshxhxhdud explică (pentru Wr3nch):

Și atunci de ce funcționează și iar nu și iar da? Se repara singura și am spus ca nu se aude nimic

| Wr3nch a răspuns (pentru Snjshxhxhdud):

Nu se repara singura seflaughing) Defect nu inseamna ca nu mege deloc, poate sa mearga si partiallaughing BTW, nu bipaie daca iti e defecta placa video laughing

| Anonyms1 a răspuns:

Schimbă locul plăcuței de ram în alt port, dacăproblema persistă în caz că ai placa video dedicata si integrata intr-un singur pc schimba locuk cablului.