| FlorinMst a întrebat:

Când îmi aprind calculatorul beculetul rosu pâlpâie o dată, şi după la un interval scurt încă de 2 ori simultan şi după nu mai pâlpâie şi nu îmi arată nimic pe monitor decât un semn pe care scrie No Signal.

Răspuns Câştigător
| Teodoralexandru a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu cu placa de baza deoarece avea un circutit ars.Nu se mai poate repara. sau incearca sa scoti ramul si sal pui la loc dupa 1 minut daca nu se aprinde e placa de baza "dusa"

4 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Cred ca ai un circuit ars pe placa de baza.

| GabrielaGabri a răspuns:

Am avut si eu problema.Era de la firul de la spatele calculatorului.Un scurtcircuit, ar putea fii...sau s-a stricat.

| FlorinMst explică (pentru GabrielaGabri):

Un răspuns genial. Îs o grămadă de fireeeee

| GabrielaGabri a răspuns (pentru FlorinMst):

laughing