| mikilica a întrebat:

cine joaca metin2 united unde pot creste la lvl 65 si ce arme si armuri ar trebui sa am? Funda+VOT

5 răspunsuri:
| xToxicGirlx a răspuns:

La lv 65 la copaci, trebuie sa ai arme 65 si otel, accesorii ce se gasesc la magazin. Daca vr te cresc am lv 99.

| mikilica explică (pentru xToxicGirlx):

Da as vrea big grin.

| Andrey_Turloy_1996 a răspuns (pentru xToxicGirlx):

Poate crestem amandoi big grin ca a msi eu 99 sura 100 ninja si 103 war

| xToxicGirlx a răspuns:

Bine dar acum nu pot ca sunt la shoplaughing

| ady_3580 a răspuns:

Pai daca ai 65 lv trebuie sa cresti in v2 si trebuie sa ai Batalie +9 si o dga +9 pana la lv 70 si dupa aia cand ai lv 70 iti pui otel +9 si tot asa tot arme de lv de lv tau big grin funda?:X