| anonim_4396 a întrebat:

cine stie un program de heacker va rog sa mi-l dati pentru ca o fata mi-a furat contul de pe mess

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

O sa pierzi mai mult decat contul de pe mess, daca cauti asa ceva pe unde nu trebuie.

| AlexC a răspuns:

Nu exista program de hacker laughing. Iti poti descarca o consola si daca ai destule-foarte multe limbaje de programare in acel limbaj iti poti crea un prgram "de hackereala".
Nu mai fi asa pueril, nici nu stii ce vrei, si din neglijenta(...) ti-a fost furat contul