| Badea_Mihai_1981 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri pe PC cu impuscaturi sau cu masini pe care la pot descarca de pe net fara sa le cumpar(imi puteti lasa >link-ul) Multumesc.
DAU FUNDA! happy

5 răspunsuri:
| Balooonasseeee a răspuns:

Counter Strike, THE INCREDIBLE ADVENTURES OF VAN HELSING, Fuel of War, Death to Spies, Terrorist Takedown. funda?

| bwmer2 a răspuns:

La mine place STALKER call of pripyat si stalker shadow of chernobyl sunt amandoua sooters zm si altele merge pe orce calc de la RAM 512. si mie ami plac tare mult

| Badea_Mihai_1981 explică (pentru bwmer2):

Trebuie sa imi fac ceva cont?

| Badea_Mihai_1981 explică (pentru bwmer2):

Trebuie sa imi fac vreun cont?

| bwmer2 a răspuns (pentru Badea_Mihai_1981):

Nu bro is freee si as taree fain