| anonimguy3 a întrebat:

Intrebare usoara:
Pot rula Bioshock Infinite cu aceasta configuratie (nu conteaza la ce detalii sau rezolutie)
Placa de baza GIGABYTE H61M-DS2H
Proccesor Intel Core i3-3220 3.3 Ghz
Placa video Nvidia GeForce GT 220 1GB
Memoria pe HDD (in PC) 500 GB
Sursa de 450W
Memoria pe ram 4GB
GameDebate stiti voi site-ul ala care are toate sterile din lumea IT spune ca nu pot rula jocul dar mie imi merge Metro Last Light la rezolutia de 1170 cu 768 si calitatea texturilor la maxim si cu v-syncul pornit si merge bine si Bioshock Infinite are cerinte mai slabe decat Metro Last Light deci ce ziceti il pot rula la rezolutia cu care joc Metro LL?
Mai in detaliu daca vreti funda si vot!winking

Răspuns Câştigător
| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Pff da normal ca il poti rula:)) la ce spec ai rulezi si gta 5:))

si cred ca il rulezi biosock pe la medium sau hight nu stiu sigur bft la joc! funda?

si incerka si tu saitu asta: http://www.systemrequirementslab.com/cyri

iti trebuie java ca sa detecteze ce sistem ai tu scrii acolo jocu dai can i run it si iti zice dar sa nu te sperii
ca la unele mai da fail dar iti ruleaza unele:) funda?

1 răspuns:
| CersetoruVesel a răspuns:

Iti va merge, daca vrei sa arate mai frumos jocul incearca combinatii si da la low tot ce nu e important cum ar fi shadows, etc