| anonimguy3 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si dau funda si vot aceluia ce-mi da raspuns bun si merge. Intrebarea mea este: De ce imi merge GTA 4 in reluare? Tin sa mentionez ca PC meu este foarte bun si voi o sa va mirati cand veti vede ce PC am si merge prost GTA 4: Placa de baza GIGABYTE H61M-DS2H Proccesor Intel Core i3-3220 3.3 Ghz Placa video Nvidia GeForce GT 220 1GB Memoria pe ram 4GB Memoria pe HDD (in PC) 500GB Sursa de 450W si 16V In benchmark am scos 45 de FPS Si mai tin sa mentionez ca pot rula Metro Last Light si Bioshock Infinite la detalii medii (Bioshock Infinite la detalii maxime) iar astea 2 jocuri au grafica de 1000 de ori mai mare. Deci ce ar putea fi? FUNDA SI VOT pentru cine imi da raspun si imi reezolva problema. happy happywinkingwinking

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Poate fi de la unele programe, care iti tin sistemu pe loc sau chiar si antivirusu sunt multe antivirusuri care iti scaneaza intruna pcu si iti tine sistemu pe loc.

| anonimguy3 explică (pentru Klaudiu214):

Dar pot rula Bioshock Infinite si Metro Last Light la detalii maxime si cu antivirusu pornit si nu merge in reluare. sad

| Deriol a răspuns:

Pai sa-ti explic, daca ti l-ai piratat inseamna ca e din cauza celui care l-a uploadat, dar daca ti l-ai cumparat poti sa-l duci inapoi la ei sa-ti zica ce are, deci nu e din vina pc-ului, iar GTA 4 face cam multe fite, adica jocul e fain, dar spre exemplu, prima oara cand a aparut aveai nevoie de 4gb ram minim ca sa-ti mearga si consuma mult din resurse, eu zic sa incerci alt joc sau sa faci cum ti-am zis eu.

| anonimguy3 explică (pentru Deriol):

Nu mai e nevoie am rezolvat problema cu laguu de la niste setari din PC acum merge perfect, dar mersi oricum. happywinking