| Fly2Sky a întrebat:

Joc CS:GO de putin timp.Ar putea sa imi spuna cineva ce este SPRAY-UL? Am tot auzit de el dar nu am inteles exact ce inseamna.

2 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Spray este acea imagine care o lasi pe o structura (pe jos, pe perete, etc.). si toti care trec pe acolo o pot vedea. Nu am jucat CSGO, dar in CS 1.6 daca erai aproape de un zid si tineai tinta spre el si apasai T se punea acea imagine pe perete. Faceau aia troll pe cs 1.6 aveau un spray cu fete goale si puneau poze p.o.r.n.o pe peretii serverului =]]]]]]]]

| Fly2Sky explică (pentru AdreAdre):

NU la asta ma refer..cauta pe Youtube CS:GO spray...ce spui tu e grafitti..nu e spray