| Adry05 a întrebat:

Hey!
Unde trebuie să adaug numele de utilizator pe Youtube? Adică numele care vreau să-mi apară când încarc un video, când scrie : de la... mie-mi apare ceea ce-am pus la prenume şi numele de familie. Acolo trebuie să pun ca să-mi arate la încărcarea clipului? Sau unde?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mergi la video-rile incarcate de tine, bifezi video-ul respectiv si stergi!

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe youtube, iar cand vei incarca un videoclip pe youtube atunci automat va pune si numele tau la videoclip!
Va aparea jos sub video impreuna cu comentul care l-ai pus la video, daca ai pus, daca nu, o sa apara numai numele contului! Bafta!

| Adry05 explică (pentru lpavel):

Nu cred că ai înţeles. happy O să-ţi explic mai pe larg : eu cu nişte prieteni am făcut un cont de Youtube. Vrem să-i dăm numele : tranquila248 iar numele ăsta să apară când încărcăm un video. La nume de familie şi prenume am pus : Aba Foc (iniţialele noastre) şi numele ăsta, Aba Foc, îmi apare ca autor al videoului dar eu vreau să apară tranquila248. Ce fac?

| lpavel a răspuns (pentru Adry05):

Ce nume ai pus la user numai aia apare nu pot aparea mai multe nume!
Solutie : schimba numele user-ului si pune acolo toate numele care le vrei! Bafta!

| Adry05 explică (pentru lpavel):

Https://accounts.google.com/......ps?/SignUp
Aşa apare când fac cont la Youtube. La nume de familie şi prenume am pus : Aba Fao iar la utilizator Tranquila248 dar mă semnează ca Aba Foc. Deci ce fac?

| Adry05 explică (pentru lpavel):

Văd că nu găseşte link-ul... dă-i deconectare de la contul tău şi o să-ţi apară o casetă roşie 'creează cont' undeva sus dă-i pe aia să vezi.

| lpavel a răspuns (pentru Adry05):

Nu pot intra pe link dar nu conteaza... Fa asa atunci : unde ai pus Aba Fao acolo sa mai pui si celelalte nume care mai vrei sa apara!

| Adry05 explică (pentru lpavel):

Am rezolvat. Am găsit o cale de a mă detaşa de Google şi m-a lăsat. Şti cumva, cum şterg un video postat?

| lpavel a răspuns (pentru Adry05):

Mergi la video-rile incarcate de tine, bifezi video-ul respectiv si stergi!