| danyshatAT a întrebat:

Heyy de curand mi-am instalat windows 7 ultimate si cand deschid browserul google chroe caut ceva cum ar fi youtube si mi se deschide in alta fila de ce? adikca de exemplu caut TPU si se deschide in alta fila cum pot remedia acest lucru sa se descide intr'o fila happy Funda

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai instalat un fel de toolbar in pc si in loc de google iti apare alta pagina.
Trebuie sa stergi aia sunt doua metode.
1 Star=Control Panel=Add or Remove Programs.
2 Chrome=Setari si te duci pe Aspecte.
Afișați butonul Pagină de pornire si arata un link tu dai pe Modificare.
Deschideți această pagină:www.google.ro
Exmeplu.
Te duci in extensie si stergi toate toolbare.

| danyshatAT explică (pentru Mihail2020):

Nu este asa pagina de pornire este google dar cand dau clic pe o pagina mi se deschide in alta fila happy