| Ola43 a întrebat:

Salut, exista vreun mod sa blochez browserul, adica sa nu imi mai deschida pagina automat? am un malware care nici cu malwarebytes nu il pot gasi, de exemplu cand ma joc fifa ma scoate din meci cand imi descide o fila noua, imi deschide reclame ad fly etc... cum pot scapa de ele sau sa pot bloca temporar browser-ul. FUNDA

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Explorerul are functie de resetare
celelalte, manual sterge, sau cu revo unistaler dezinstaleaza acel brawser apoi reinstaleaza

| Ola43 explică (pentru pozeanimate):

Acest malware le afecteaza pe toate

| pozeanimate a răspuns (pentru Ola43):

Sterge toate aceste malware balvare, malwarebytes
nu te ajuta cu nimic, iti garantez
si baga un nod32 de pe site oficial, e trial 30 zile gratuit
dar se poate face si nelimitat,:p
ele doar iti ingreuneaza pc