| HasekiHurremSultan2 a întrebat:

Hi! Am o intrebare...De ce cand joc un anumit joc(nu de pe net ci din pc.)se intrerupe si se blocheaza iar apoi nu-l mai pot inchide.Multumesc anticipat(Funda+vot)

Răspuns Câştigător
| aNN0Nim a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Este de la windows sau ai virusi in pc. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Depinde cat de mari sunt jocurile, daca ai asemenea probleme cu jocurile de pc, atunci se poate sa fie din cauza configuratiei slabe si daca sunt jocuri mici atunci au cu siguranta virusi

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Daca nu poti sa il inchizi da'i RESTART sau stergel imediat ca are VIRUSI! Stergee, cred ca are virusi, sau... nu ai loc in Local Disk C:. Funda?