| Tudy4Fun a întrebat:

Hi am o intrebare legata de metin2:
Am luat un arc corn+9 paguba medie 39% cealalta -15% cu 3, 5 milioane Yang (pe Leonis)
Ce pietre sa bag in el?

5 răspunsuri:
| mad4u a răspuns:

Doamne ninjaboi2001... nu vorbi in necunoştinţă de cauză.
Acel arc e bun doar la crescut transfromat... monştri +4 şi fatală +4. pvp nu ai ce face cu el.

| ninjaboi2001 a răspuns (pentru mad4u):

laughing)Da ma sa stii ca un arc e bun de crescut. Arcu e de PVP ca nu poti da in mai multi.Cred ca joci de 5 luni de crezi ca un arc e bun PVMlaughing))

| mad4u a răspuns (pentru ninjaboi2001):

Tu cred că esti cretin. Citeşte că am scris că e bun pentru crescut TRANSFORMAT. Copil analfabet. Se vede că ştii să joci de nu mai poţi.

| ninjaboi2001 a răspuns (pentru mad4u):

Daaa modifica raspunsurile laughing) si un arc e bun PVP si transformat la PVM dar nu prea se foloseste transformat laughing)

| ninjaboi2001 a răspuns:

Depinde ce pietre ai si + cat.Eu iti zic din experienta ca am jucat de mult itmp si ar trebui sa bagi criticala, si restul anti ninja sau pe cu ce caracter vrei tu sa il bati mai repede. Sper ca am fost de folos.