| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Hmm, pc-ul meu nu știu ce are dar în unele momente tot se oprește pc-ul, mai exact monitorul și îmi tot arată "No signal inputuri Check video cable". Mai am avut problema asta dar vreo 2 luni nu a mai făcut așa, acum iar a început, trebuie sa îl las puțin timp și după merge iar până iar nu vrea monitorul. Și nu știu dar am observat că de la gpu, când creste de la 20-21 la 32 și mna, sau este de la monitor?

4 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Oare ce inseamna"Check video cable"? Nu prea stiu engleza laughing. Scoate cablu', curata-l, curata si mufele in care este bagat.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică (pentru marian37):

Crezi tu ca asta-i problema?

| marian37 a răspuns (pentru Petrisor_Mihai_Mangu_2002):

Nu am acces fizic la pc. Iti spun doar care cred ca ar fi problema.

| Alexandru_Dedu_1989 a răspuns:

Prin ce tip de cablu il ai conectat, HDMI, VGA?
Daca cumva il ai conectat prin orice cablu in afara de HDMI, incearca sa treci la HDMI, daca placa ta video nu are output de HDMI, incearca sa schimbi cablul acela de orice tip ar fi...