| IonutPutinica a întrebat:

Http://www.emag.ro/......EY7M0BBBM/

Spuneti-mi si mie daca placa video integrata e buna(nu ma pricep)
Vreau sa stiu cati Mhz are si daca merg jocurile bine pe acest PC

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Placa video integrata e cea mai aiurea dintre toate. Fereste-te de astfel de placi.Laptopul meu are placa video integrata si e praf.Jocurile mai interesante imi merg in reluare iar placa video se incalzeste foarte repede.

| AleCSanDruCF a răspuns:

Daca ai putea sa-ti iei o placa video dedicata ar fi perfect, nu zic ca nu e buna si cea intergrata dar nu poate ajunge la performantele celei dedicate. Incearca sa-ti iei una pe 1 GB sau 2 GB pe 258 biti! Pe unitatea care ai postat-o tu mai sus nu stiu daca ai putea juca ultima generatie de jocuri. Mai bine orienteaza-te spre un laptop daca esti gamer, laptopurile nu o sa te lase niciodata la greu, uite unul care o sa-ti placa si nu e prea costisitor : http://www.cel.ro/......0m-2gb-l/. Multa bafta!