| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate face cineva un wishlist pcgarage cu un pc de maxim 5500 lei, nu mai mult, vreau sa fac streaming si sa am fps-uri decente in : pubg, gta 5, csgo, h1z1 king of the kill, rocket league si alte jocuri mai noi, bineinteles cand fac streaming

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Practic baiatule, uite
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2901771/

| Alin_Daniel_1990 a răspuns (pentru alexboss2020):

Mersi, dar o sa schimb acel ryzen 7 cu un i7 7700 fara k

| alexboss2020 a răspuns (pentru Alin_Daniel_1990):

Ok! Am pus acel ryzen 7 ca ai zis ca o sa faci si streaming, si ryzen-ul in streaming rupe! Oricum cred ca vrei mai multe fps-uri in jocuri asa ca mergi pe i7!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Alin_Daniel_1990):

E ok!