| Vlad22082003 a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca merge Fortnite pe un HP 250 g6 cu un procesor INTEL CORE I5-7200 2,7 GHZ, RAM 8GB cu un HARD de 250 BG SSD si daca merge in cate fps-uri?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Placa video?

| Vlad22082003 explică (pentru lpavel):

Nu are! :/

| lpavel a răspuns (pentru Vlad22082003):

Are, dar e integrata... pai atunci daca ne luam dupa cerintele jocului pe acest laptop nu ar trebui sa mearga dar eu cred ca va merge la setari minime pentru ca are un procesor acceptabil!

| Vlad22082003 explică (pentru lpavel):

Păcat dar daca as da pe mediu in cate fps ar putea rula?

| lpavel a răspuns (pentru Vlad22082003):

Esti cam greu de cap... laughing Tocmai ti-am zis ca poate nu merge deloc iar daca totusi merge atunci ar merge pe setari minime adica pe LOW si tu intrebi de setari medii? laughing Nu va merge deloc, adica 0 fps laughing