| ROTTWEILER12 a întrebat:

Imi va merge gta iv pe sitemul meu? :
Sistem de operare:Windows 7 sp1 32 bit
Proccesor:Amd sempron(tm)Proccesor 3600+,~2.0 ghz,
Memorie ram :2048 mb ram ddr2
Placa video:Ati radeon express 1150 831 mb.

Va merge?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Nu prea...din pacate iti va merge in poze, adica "sacadat", placa video pe care o ai este foarte slaba...la fel si procesorul tau!
P.S:Incearca totusi sa fie dat pe o rezolutie mica!

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Multumesc!
ar merge cu rezolutia 1360x768?

| CoL00SaL a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Nu nici vorba...e prea mare, rezolutia optima ar fi 1024x768!

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Pai nu exista un progam de facut rezolutia cam 800x480?

| CoL00SaL a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Da de unde...nu exista asa ceva.Rezolutia o schimbi din setarile jocului.

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Dar gta From liberty City Ar Merge? cu toate setarile windowsului la performance optime?

| CoL00SaL a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Tot sacadat iti va merge...dar daca dai pe o rezolutie mica, apoi da asa mai merge.

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Care este cea mai mica rezolutie pentru gta episode from liberty city?

| CoL00SaL a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Tot 1024x768!

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Dar aici la setari in (windows) imi spune ca memorie dedicata este 128 mb, oare nu este vre un mod sa fac graficile ff urate?
nu conteaza daca nu se vede bn.conteaza daca ar merge

| ROTTWEILER12 explică (pentru CoL00SaL):

Pai la gta asta imi apare ca am rezolutia 800x600., si tot scrie asa 201/119 si scrie asa:"Warning: Your graphics settings are near, or exceed, the suggested resource limits for your system.