| George8916 a întrebat:

Serios vorbind acuma se merita sa dau sistemul asta pentru 300 lei?
Procesor : AMD Sempron 3600+
Frecventa procesor : 2. 00 GHz
Tip memorie RAM : DDR
Capacitate memorie : 896 MB
Capacitate HDD : 80 GB
Placa video : ATI Radeon Xpress 1150 (256 MB)
Unitate optica : DVD ROM
Sistem de operare : Windows XP Profesional Version 2002 Service Pack 3
2 x USB in fata
6 x USB in spate.
Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ah, alta viata asa! Cam ceva in genul - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/916703/ sau cu un i5 si placa video mai trasa la fata.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Zi mersi! Eu vreau sa dau cu 150 RON un X2 3800+, 2X1 GB DDR2 800 CL4 si o placa de baza ASUS mai mid-range asa si nu le ia nimeni. Daca iei 300 pe fosila asta a ta da-o in secunda 2.

| George8916 explică (pentru KodrutZ):

Maine il vand.Am mai intrebat o data ca sa ma conving ca nu fac o afacere proasta. De fapt eu raman cu 280 lei.

| KodrutZ a răspuns (pentru George8916):

E bun si asa. Vrei sa iti faci upgrade cu alea ale mele? :) http://nistorcodrut.com/Hardware.txt
Ai lista mai sus, itemii 4, 5 si 6.

| George8916 explică (pentru KodrutZ):

Multumesc pentru oferta dar eu vreau sa imi iau un gaming pc la 2800 lei. In momentu de fata imi mai trebuie 1400 lei.
Mai am o intrebare. Cat as putea obtine pe un netbook Asus Eee 4G Surf http://www.laptopmag.com/reviews/laptops/asus-eee-pc-4g-surf?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru KodrutZ):

Ramii aia costa ddr1 costa mai mult decat procesurl si placa lui la un loc credlaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Ei, nici chiar asa...
@George: Habar n-am cit ai obtine pe netbook, ideea e ca mai nimeni nu mai cumpara asa ceva, iar daca o fac, vor cit mai moca cu putinta.

| KodrutZ a răspuns (pentru George8916):

Ah, alta viata asa! Cam ceva in genul - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/916703/ sau cu un i5 si placa video mai trasa la fata.

| Tarabostes a răspuns:

E bine daca mai iei 300 de lei. Am unul vechi cu unele avantaje si unele dejavantaje fata de al tau, dar nu mai vrea nimeni.