| TheSkull a întrebat:

In GTA Online daca esti banat trebuie sa cumperi alt joc sau baneaza doar caracterul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie alt cont pe xbox live ce prostii spui acolo. daca cumperi alt joc el se conecteaza cu acelasi caracter, nu conteaza ce cd e in consola daca e acelasi cont de pe care se logheaza online. nici nu stii dar te bagi in seama aiurea

1 răspuns:
| Doctor4Hell a răspuns:

Ban = Bannat pe Cont. Deci da, trebuie sa-ti cumperi alt GTA ca sa primesti un alt Cont Unic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doctor4Hell):

Trebuie alt cont pe xbox live ce prostii spui acolo. daca cumperi alt joc el se conecteaza cu acelasi caracter, nu conteaza ce cd e in consola daca e acelasi cont de pe care se logheaza online. nici nu stii dar te bagi in seama aiurea