| Necunoscutu92 a întrebat:

Deci daca imi iau xbox 360 modat trebuie sa platesc contul live dar eu nu vreau sa joc online ca daca joc online am auzit ca ma baneaza

Răspuns Câştigător
| Hajde22 a răspuns:

Dacă-ti iei un xbox 360 modat nu trebuie sa plătești live, tocmai d-aia este modat, asta in primul rând, iar in al doilea, nu te baneaza nimeni, nu esti in America sa-ti iei amenda asa ca stai calm, singura problema care este una cam foarte mare este aceea ca acea modare încetinește din cerințele xbox ului.