| Khan a întrebat:

In jocul online Triburile, cum imi fac mai multe sate? Am unul de 302 puncte am trimis trupele la un sat vecin dar nu mi l-a adaugat la satele mele.
Funda daca imi explicati cum

2 răspunsuri:
| cia021 a răspuns:

Daca ai vreo 3-400 puncte mai ai de asteptat fiindca intai trebuie sa ai curtea de nobili construita(o vezi in cladirea principala daca bifezi unde scrie"arata toate cladirile")si sa iti faci nobil, asa ca mai ai de asteptat eu unu am avut vreo 3-4000 de puncte cand mi-am luat al doilea sat

| Khan explică:

@cia021 Ok...dar daca trimit trupele la un sat mai mic ce se intampla practic?