| anonimguy3 a întrebat:

INTREBARE RAPIDA SI USOARA! Merge sa joc jocuri de xbox 360 pe PC daca imi iau un controller de xbox 360 care merge si la PC? Vreau sa imi iau un controller de xbox 360 ca sa joc GTA 5 pe PC (varianta de xbox), dar nu stiu daca va merge.

FUNDA! Vreau raspunsuri de la cei care se pricep.

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocurile de xbox NU vor merge pe pc chiar daca iti iei joysteak care e bun si pentru pc...
Vrei sa joci pe pc cumpara jocul pentru pc NU pentru xbox, valabil si invers! Bafta!

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

Pai am vazut pe cineva care a jucat pe PC jocuri de xbox pentru ca avea controller de xbox 360 straight face, cum vine asta.

| lpavel a răspuns (pentru anonimguy3):

Jocul era pentru pc si folosea controllerul de xbox asa se poate!

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

AAAA, atunci bag pl sad

| lpavel a răspuns (pentru anonimguy3):

De ce? NU e acelasi lucru? Iti faci rost de joc pentru pc ( descarci happy si te joci! happy

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

Pai gta 5 e pe pc acuma? tongue

| lpavel a răspuns (pentru anonimguy3):

Din cate stiu inca nu a aparut pe pc...

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

Eu am raspuns sarcastic, stiam ca nu e, dar... sarcasm si ti-am zis jocu care il voiam sa joc cu controller pe pc

| lpavel a răspuns (pentru anonimguy3):

Mai astepti aproximativ 1 luna si te vei juca!

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

Stiu, am auzit ca aproximativ pe 13 iunie va aparea, dar nu cred ca mai am rabdare si imi iau PS3 cu jocul.