| anonim_4396 a întrebat:

Jucam cs linistit si de o zi imi intra pe server dar pana la punctul cand sa imi aleg echipa si mi se blocheaza si la unele servere se blocheaza cand apare verifing resource si imi mergea pe fiecare server ca joc aleatoriu si acum nu mai mere nushu dc am reinstalat cs de multe ori in mai multe fisiere si am sters si config si tot nu merge ps : am cs lant final. Si cada raspundeti cu ia-ti alt cs abtinetiva va rog

1 răspuns:
| cris123ac a răspuns:

Probabil ca site-ul de pe care l-ai descarcat a uploadat jocul si cu bug-uri. Incearca sa cauti pe alt site, acelasi joc.