| Ralien111 a întrebat:

La carrer la NFS Most Wanted fac curse pentru a intra in blacklist 15, nu stiu de ce mereu mi se opreste motorul inainte cu vreo cativa metri de o sina de cale ferata precizez ca concurez cu Ford Mustang negru si conduc extrem de bine nu stiu de ce mi sar strica masina.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Asta e story-ul jocului, asa este destinat sa se intample, ca mai apoi Razzor sa-ti ia masina, ca dupa aia sa-ti cumperi tu una noua din magazin, sa bati in curse toti cei 14 sefi, ca mai apoi la ultimul sa te confrunti cu razzor si sa-ti iei masina inapoi ( acel BMW )

Bft! happy

1 răspuns:
| GaBeLL a răspuns:

Jocul e scriptat sa se intample asa! Trebuie sa pierzi, apoi cel ce conduce Mustangul iti va lua masina si apoi vei incepe Blacklistul cu o masina stock!