| Catalin_Calin_1993 a întrebat:

La fifa 14 am si eu o problema l-am instalat cum trebuie merge perfect dar am probleme cu grafica am dat grafica la maxim si rezolutia am setat-o in toate felurile si tot urat se vede jocul sad Dece? Am fost la un prieten si am jucat la el si se vedea mai bine sad ce imi trebuie ca sa se vada mai bine fifa 14 am un pc peste cerintele de la fifa Dau Funda. Astept un raspuns rapid big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Update de driver ai facut? Sunt curios, ce memorie ram ai tu in acel pc, procesor, si placa video! happy

| Catalin_Calin_1993 explică:

Intel Core 2 Quad Q6600 2. 4ghz. Nvidia 9500 Gt. 2 G Rami. Windows 7 Ce crezi ca are de se vede asa urat fifa? daca si Pes 2013 se vede mai bine dar eu vreau sa joc fifa. Iti dau funda