| c0pil1n a întrebat:

La fifa fiecare jucator are pe cartonas scris def/pas etc.
Imi explica cineva fiecare in parte ce inseamna si care este diferenta intre cele gold legendare etcbig grin?

Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

PAC = Pace = Viteza
SHO = Shooting = Sut
PAS = Passing = Pase
DRI = Dribbling = Dribling
DEF = Defence = Aparare
PHY = Physical = Fizic

Numarul din dreptul fiecarui parametru reprezinta cat de bun e la criteriul respectiv.
Cartonasele Bronze sunt sub 65. Cartonasele Silver intre 65 si 74. Cartonasele Gold sunt de la 75 overall in sus. Cele "legendare" pot pica la pliculete sau in urma unor SBC sau obiective. Toate pot fi cumparate de pe market atata timp cat sunt "Tradable"

| c0pil1n explică (pentru readytofly):

Multumesc frumos!

1 răspuns: