| Mihai239 a întrebat:

La need for speed underground 2 nu mai am misiuni si stiu ca trebuia sa mai fie ca la magazin sunt cateva lucruri blocate, am citit mesaje da in pana mea ca nu zice nimic.

5 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Pe alea de nu ti-le arata pe harta le-ai facut?

| Mihai239 explică (pentru defapteunuexist):

Nu mi le arata pe harta iar la body shop sau altele sunt unele blocate

| defapteunuexist a răspuns:

Ma refer la misiunile care nu ti-le arata pe harta daca le-ai facut? Sunt niste race-uri pe care trebuie sa le gasesti tu fiindca nu ti-le arata pe harta.

| Mihai239 explică (pentru defapteunuexist):

Nu le gasesc nicaieri si am cautat la aeroport si peste tot

| defapteunuexist a răspuns (pentru Mihai239):

Tuningul l-a masini l-ai facut? pentru ca iti trebuie rating visual ca sa iti deblocheze unele misiuni pe harta.Fa-le cat mai frumoase.