| Alyn1998 a întrebat:

La Prince of Persia Warrior Within cum fac sa ma bat la sfarsit cu Dahaka pentru ca eu ma bat mereu cu Kaelina si Dahaka imi ia amuleta
vreau un raspuns serios
funda+VoT

4 răspunsuri:
| DomnulCuPruncii a răspuns:

Iei Toate Chestiile alea cu life upgrade pentru ca toate sunt obligatorii eu deja am 5(te uiti in youtube)si apoi trebuie sa iei sabia de apa(pentru ca slabiciunea lui dahaka e apa stii deja)te uiti pe youtube si rezolvi funda? aaa P.Sbig grinahaka e greu de omorat trebuie sai dai cate o sabie si sa te rotesti in jurului! Bafta!

| Sebastian_Buturica_1999 a răspuns (pentru DomnulCuPruncii):

Ce upgradeuri alea cu timpu...le ma pe toate...dar degeaba si mai am si sabia aia gabena dar cand ajung acolo nu-mi da nici macar o sabie dc nu stiu te rog rapundemi vreau neaparat sa ma bat cu dahaka ca pe kalina o bat si duapaia imi ia ala amuleta plase ca am terminat si sand of time si two thrones plase il vreau si pasta sa-l termin

| DomnulCuPruncii a răspuns (pentru Sebastian_Buturica_1999):

BAIETEAS l-am batut pe dahaka(l-am nimicit la cum am jucat)si trebuie sa iei toaate Upgradeurile pentru viata si nici nu trebuie sa iei sabia galbena, bun dupa ce ai luat upgradeurile te duci in sala tronului sa iei sabia de apa si cu aia iti continui jocul.happy