| ninel1996 a întrebat:

TPU. am ajuns la ultima misiune din prince of persia warrior within si m-am uitat pe youtube sa vad cum se termina si se termina altfel cum se termina la mine in joc... la mine in joc ma bat cu printesa o bat, pe urma vine dahaka o mananca, imi fura mie amuleta,,,, si ma arata pe mine pe barca. http://www.youtube.com/watch?v=q3RcMefIz4E aici se bate cu dahaka eu dc in joc nu ma bat cu el? funda :*-*

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Tu in joc nu te bati cu dahaka pentru ca nu ai colectat cele 9 parti ale sabiei de apa. Doar daca ai sabia de apa il poti bate pe Dahaka iar daca nu o ai te bati cu printesa.
P.S. Dahaka e vulnerabil doar la apa si de aia iti trebuie sabia.
Sper ca te-am ajutat! big grin