| erAss a întrebat:

La reksio si magicienii cand esti in turn nu pot omora toate pasarile haosului.va rog dati-mi si mie patch-u ala sa vina mai putinehappy

Răspuns Câştigător
| jkbulan a răspuns:

Te pot ajuta eu cu un trainer ca sa ai alea 5 infinitehappy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| koji567 a răspuns:

@jkbulan ma ajuti si pe mine? te rog

| jkbulan a răspuns:

@koji567 daca mai ai nevoie de ajutor uite aici un trainer care te poate ajuta:D http://longplaygames.blogspot.com/
merge 100%. acel patch nu exista

| jkbulan a răspuns:

Intrati contul meu de youtube razorbulan
pentru a descarca trainerul

| DarkCobra a răspuns:

Dati-mi si mie traineru pls :costy.cata@yahoo.com

| jkbulan a răspuns (pentru DarkCobra):

Pentru toti ce vor trainerul ducetiva pe acest saite http://longplaygames.blogspot.com/ ca sa il descarcati

| Al3xu72u a răspuns:

Puteti pune un link va rog sau daca nu adresa mea de email alexandruioantapicu@yahoo.com dati-mi un email cu traineru' mersi