| cristiboy2011 a întrebat:

La telefonul NOKIA C3-00, in timp ce lucram pe el, s-a inchis iar dupa cel-am deschis am vazut ca s-au sters toate documentele de pe memoria telefonului. Ce sa fac pentru al repara?

Răspuns Câştigător
| DrunkiBoy a răspuns:

De obicie cand mi se stingea telefonul(am aceeasi marca) deschideam carcasa scoteam baterie o bagam la loc dupa il aprindeam si bagam pinul ia incearca si daca merge e bine. Daca nu dul la un magazin de reparat telefoane si astepti sati dae raspunsul.