| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

stiti cum sa sterg date din memoria telefonului? Am Nokia C5-03 am sters tot ce se poate, dar inca imi da alerta ca memoria telefonului este plina. Va rog mult ajutor!
Da funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca asa:
meniu-settings-phone-phone management-factory settings-delete data and restore-YES.
(meniu-setari-telefon-manager telefon-
setari originale "sterge date si restaurare".
Daca nu merge du-te aici:
http://mobilesoftwareworld.forumotion.com/t322-nokia-c5-03-hard-reset
Ai grija ca este un HARD RESET.
TOATE datele, aplicatiile, jocurile vor fi sterse iar telefonul va fi asa cum l-ai cumparat. Scoate CARDUL de memorie din telefon.

| LoveAnimepsimagirl explică (pentru horia2012):

Imi cere "lock code" si nu-l stiu.

7 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

Setari - Reset.Stari Fabrica happy

| LoveAnimepsimagirl explică (pentru Gamerita):

De unde sa dau reset?

| DjZen a răspuns:

Intra in setari- revenire la steraile din fabrica- resetare totala- o sa iti ceara un cod care este foarte simplu. Dar ai grija sterge toate datele din telefon salveaza toate nr de telefon si melodiile pe card sau pe cartela scoti cartela sau cardul si apoi poti sa urmezi pasii de mai sus. Sper ca te-am ajutat bafta