| Alexey69 a întrebat:

Sall, am si eu o mare problema cu telefonul meu
eu am un nokia 5230 si... acu oleaca de timp... am schimbat codul de blocare ai telefonului care de fel e 12345
ieri am decis sal formatez si ne stiind am sters cateva fileuri din memoria telefonului... (am facut totul de pe pc laughing ) si acum as vrea sa stiu daca se mai poate repara sau trebuie sal resoftez?

2 răspunsuri:
| MisterCMD a răspuns:

Resofteazal cu phoenix. dar daca sti exact ce ai sters foloseste rompatcher+ si xplore si copie din z: ce fisiere ai sters.

| Simbolist a răspuns:

Depinde si cum ai formatat telefonul doar la setarile fabricantului sau toata memoria. daca ai ales optiunea revenire la setarile fabricantului atunci fisierele iti raman. daca ai formatat tot telu asta incluzand si memoria atunci nu mai ai ce face acele fisiere le-ai pierdut