| ucvfcsb a întrebat:

La un router sunt conectate 2 laptopuri. Pot conecta amandoua laptopuri la F i l e l i s t cu 2 conturi diferite in acelasi timp? Incalca vreo regula? Urgent...
Adica,fiecare laptop are contul lui, dar ambele sunt conectate la acelasi router

Răspuns Câştigător
| Gamer2000 a răspuns:

Da Frate e ok! Funda!?

6 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Nu are nimic.
Poti sa intri.

| ucvfcsb explică (pentru heAdgN):

Pot sta si la seed?

| Gamer2000 a răspuns:

Salut! Atat timp cat conturile sun diferite nu-ti sta nimeni in cale!
Descarcare placuta!

| ucvfcsb explică (pentru Gamer2000):

Sunt diferite, deci pot folosi contul normal? (download, seed? )

| Gamer2000 a răspuns (pentru ucvfcsb):

Da Frate e ok! Funda!?

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Nu cred ca esti vreo problema. Daca acele conturi sunt diferite nu ar trebuie sa fie nicio problema

| ucvfcsb explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Sunt diferite, fiecare laptop cu contul lui, doar ca sunt conectate la acelasi router