| RazBoy02 a întrebat:

Ma ajutati cu ceva am umblat la rezolutie cs si sa redeschis cs si sa inegrit pc, ce sa fac sa mearga iar? pls ajutati-ma
add anghelescurazvan77

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Click dreapta pe exe-ul jocului => properties => compatibility => bifezi 640x480 rez
dupa care intri in joc, salvezi o rezolutie normala si dupa debifezi
funda? :d

| RazBoy02 explică (pentru Raducu95):

Nu merge add anghelescurazvan77

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E Steam sau Nonsteam?
La Steam -> te duci la counter strike dai proprieties si la set lauch options pui : -width 800 -height 600
La Nonsteam -> la scurtatura la cs (click dreapta icoana desktop) te duci la target si pui ce ti-am zis mai sus