| Madutzw a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva?

Am nevoie de niste like-uri share-uri somm-uri si subscrinari pentru noul meu canal pentru al popula.

http://www.youtube.com/user/JocuriPentruRomani

Spuneti-mi ce parere aveti!
Accept sugestii!

Răspuns Câştigător
| Ursache_Anton_1995 a răspuns:

Sa faci un gameplay cu far cry 3 su minecraft. FUNDA?

| Madutzw explică (pentru Ursache_Anton_1995):

O sa fac gameplayuri
far cry 3 imi ruleaza acum la law si vrea sa imi iau placa procesor si ram ca sa mearga toate jocurile la maxim
Da laik spune prietenilor, da share, lasa comm si aboneazate
Daca vrei faci tu un gameplay cu comentariu in romana si eu il postez
nu imi place minecraf

| Ursache_Anton_1995 a răspuns (pentru Madutzw):

Ok

4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Sfat
Fa cu minecraft ca 2.000.000 de ppersoane joaca minecraft, Succes

| Ursache_Anton_1995 a răspuns:

Poti sa incerci si dead island riptide daca iti place.