| Anonimul3315 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am un joc minecraft. Uneori merge foarte bine chiar repede si lo data la cma o saptamana vreo 3-4 zile merge foarte greu se inteapa incontinuu nu mai mai poti faci nimic nu te mai poti bate nu mai poti face nimic o data am inchis tot TPU mess google tot doar minecraft era deschis am facut sa dispara de la umbrele la optiuni si tot mergea greu. ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| Anonimul3315 explică (pentru FURobert):

Scrie in engleza ce saitul care mi l-ai trimis ce aflu eu din asta?

| FURobert a răspuns:

Ai putea sa citesti macar ce scrie? uite postul mai nou http://www.minecraftforum.net/......-textures/
de acolo tragi versiune standard