| gretablue a întrebat:

Mai multe raspunsuri va rog : Off... vorbesc cu un baiat de 3 luni..il plac, el se comporta super dragut cu mine. O *amica* vorbea inainte cu el si el o cam respingea si ea zicea ca vorbesc cu el ca sa o fac geloasa, ma rog asta a trecut. O alta. panarama [da chiar e] are prieten si incepuse sa vorbeasca cu un tip [prietenul baiatului de care v.am zis pana acum] asa au vorbit ei ceva timp si astazi ce sa vad. ca il lua in brate pe acest baiat cu care vorbesc si eu. si au mai stat putin impreuna. am plans toata ziua. pentru ca nu e corect are prieten de ce se baga peste toti? Oare el ma place? adica se supara cand anulam o iesire cu el [nu ma simteam bine] sau zicea ca nu ii place sa se certe aiurea cu mine, ca vrea sa ma vada. etc. Deci?straight face

Răspuns Câştigător
| T0xXxiK a răspuns:

Daca se comporta dragut cu tine si incearca sa te protejeze e un semn clar ca e place.Stai calma in legatura cu celelalte fete. Daca te place va sti ice sa aleaga.Nu cred ca va da cu piciorul in tot ce ati avut impreuna happy. pare un tip de treaba si nu un nesimtit ce te-ar lasa balta.
Dar tine si de tine nu nu mai de el.
incearca sa vorbesti cu el happy spune- ice simti in asa fel incat sa nu stricati prietenia happy. daca amandoi va placeti reciproc ar trebui ica cineva sa faca un pas inainte spre o relatie serioasa happy
big grin sper sa te ajute raspunsul meu happy
numai bine :*