| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Merge sa conectez un joystik de xbox 360 la un laptop, adica vreau si explicatii in legatura cu cd ( moduri/programe ca sa sa mearga la pc ) sau in legatura cu joystikul ii trebuie si lui ceva? ( tot la moduri ma refer )
Vreau un raspuns cat mai repede daca se poate!

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Nu iti trebuie drivere, daca e cu usb e usor, il bagi la pc si gata.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru uNKN0Wn):

Doar ata :O

Multumesc daca dau de dificultati totusi poti sa-mi oferi niste ajutor.
Si in legatura cu jocuriile de xbox 360 de unde pot sa iau de pe net si sa le fac sa mearga la pc ( un tutorila, poate explicatii )

Orcum iti dau funda

| uNKN0Wn a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu se poate sa joci jocuri de pe Xbox pe PC, doar jocuri de pe PS pe PC, cu emulatoare.big grin