| AlexRO150 a întrebat:

am un controler de xbox 360 wirlesless si un recevier pentru al putea conecta la pc si am si un cablu otg si vreau sa-l conectez controlarul la nadroid la telefon dar cand conectez totul nu merge cum sa fac sa mearga cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| owneriest a răspuns:

La android trebuie sa unesti direct prin usb
Eu am un controller PS3 si il unesc prin usb si merge perfect

| AlexRO150 explică (pentru owneriest):

Și așa nu pot?

| owneriest a răspuns (pentru AlexRO150):

Http://img.dxcdn.com/productimages/sku_162930_2.jpg ai nevoie de acest cablu si un usb de la controler

| AlexRO150 explică (pentru owneriest):

Dar am acest cablu