| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa iei un PC de gaming second hand?
Bugetul ar fi de 2000 de lei.
La ce trebuie sa fii atent?
Pe langa ca ii testezi componentele prin diverse programe(temperatura, fps etc)?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii ăștia iei nou nouț și tare de tot!

https://www.emag.ro/......-si-2100/c

| Wr3nch a răspuns (pentru sierra1):

Tare de tot cu un ssd pe 240 pe care iti incap 2 jocuri si fara placa videolaughing) Astea is PC-uri de office nu de gaming lol.

| sierra1 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu mami, credeam că ești mai in temă : ssd-ul e pentru boot și-ți mai iei tu un alt HD de 1Peta byte, să ai spațiu

| Wr3nch a răspuns (pentru sierra1):

Da tati, ar omul vrea un pc complet la 2000 sau mai ieftin, nu sa dea separat bani pe hard si placa video.

| sierra1 a răspuns (pentru Wr3nch):

Cumpără-i tu "avocatule", o vechitură de două mii

| Anonjm9263 a răspuns:

Cumpara un workstation cu xeon la 1000 de lei si pune placa video amd 8 gb rx