| DeGea1 a întrebat:

Salut,
Joc si eu GTA 5 si tocmai ce am terminat cu Trevor misiunile de la Federal Investigation Bureau *cand trebuia sa duc la sediu masina de tractari, masina de gunoi, sa cumpar 3 masti si 3 costume* si acum pe caracterele Michael si Fanklin nu-mi mai apar misiuni.ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Am pățit asta dar nu știu sigur cum am rezolvat, dar am dat un search pe google, vezi dacă merge așa.
1. Uită-te FOARTE atent pe mapă.
2. Ieși din joc și intră iar, rulează-l în mod admin, schimbă setările din GTA 5 și pune-le la loc cum erau înainte.
3. Mergi un pic pe lângă casa lui Michael, ia un taxi, și du-te la Big M, și dă-i pe Hurry (Extra Cost)
4. Vezi dacă ai vreun text sau e-mail legat de asta.
5. Fă Strangers and Freaks, dă niște hangouturi cu prietenii, etc și vezi dacă se rezolvă.

Cea mai bună metodă ar fi 4 zic eu.

| DeGea1 explică (pentru Gonrax):

Am terminat toate misiunile Strangers and Freanks.

| Gonrax a răspuns (pentru DeGea1):

Măcar ai făcut tot ce am zis eu?

| DeGea1 explică (pentru Gonrax):

Am rezolvat! Multumesc oricum.

| iGerhardOfficial a răspuns:

Cred ca ai ultima misiune, uitate bine pe mapa, trebuie sa iti apara happy.
E final Heist daca bine stiu.

| DeGea1 explică (pentru iGerhardOfficial):

Am facut abia 40% din joc.

| Gonrax a răspuns (pentru DeGea1):

Apropo, telefonul îl deschizi pe săgeată de sus (↑) de pe tastatură, sau rotița mouse-ului. (apeși pe ea, nu o rotești).

| iGerhardOfficial a răspuns (pentru DeGea1):

Atunci eu iti zic sa te uiti la un gameplay happy. de la mission 30-40 ( 45 ).