| andrei98_8176 a întrebat:

Mi-am descarcat crysis 1 si nu stiu ce are ca mi se aud sunete aiurea si se aude intrerupt si tot felul de sunete ciudate si ma enerveaza si nu e de la placa de sunet ca alte jocuri nu fac asa mi l-am descarcat de 2 ori in variante diferite si tot asa face ce sa fac l-am mai avut acum un an dar nu facea asa ce sa fac? funda:d raspundeti repede,

Răspuns Câştigător
| BootsToAsses a răspuns:

Poate fi din cauza memoriei am downloadat si eu wolfenstein, assasin`s creed 1, 2 si tot asa se aude dar nu aveam memorie am sters un joc lung si am dezinstalat wolfenstein (primul jucat) apoii l-am instalat si mergea wolfenstein si restul dar pe rand

2 răspunsuri:
| BootsToAsses a răspuns:

Pai crysis 1 se aude intrerup din cauza ca e dowloadat si depinde de pc ai putea sa inchizi sunetul si sa iti pui o melodie sau daca vrei cel mai bun pentrutine e sa descarci ce melodia de la joc sper ca te-am ajutat funditabig grin plz?

| andrei98_8176 explică (pentru BootsToAsses):

Poilam mai downloadat de mai multe ori dar mai de mult si mearga fb se auzea s calumea