| razvan_6504 a întrebat:

Mi-am instalat nfs carbon si cand dau pe el sa ma joc imi apare " please insert the correct DVD-rom" ce pot sa fac ca sa ma joc?

3 răspunsuri:
| oeg a răspuns:

Nu trebuie sa descarci nimic. intra in imaginea care ti s-a deschis acolo dupa ce ai instalat jocul si vei gasi un folder numit crack. selectezi ce este in el si apoi dai paste(lipire) in folderul unde ai instalat jocul. o sa te intrene daca vrei sa inlocuiesti si tu o sa dai yes. astfel o sa ti mearga

| mirel1111 a răspuns (pentru oeg):

Este inteligent cea ce ai spus oeg dar cei care au calculatorul in engleza trebuie sa intre i folder pe care scrie crak si da clic dreapta si dupa aceia da copy si se duce unde a instalat jocul si da tot clic dreapta si dupa aceia da insertati sau pas

| mirel1111 a răspuns (pentru oeg):

Incearca sa descarci crak-ul sau sa copiezi de unde ai jocul si scrie crak